Styrelse

Topp 100s styrelse består för närvarande av ordförande, vice ordförande och sex ledamöter.
För kontakt, klicka på respektive namn för att skicka e-post.

Ordförande

Roger Ossmin | roger.ossmin@topp100.org | Telefon 070-314 94 86

Ledamöter

Mikael Hellman | mikael.hellman@topp100.org | Telefon: 076-836 98 63
Helena Nellsjö | helena.nellsjo@topp100.org | Telefon: 070-828 05 41
Anna Nestun | anna.nestun@topp100.org | Telefon: 072-559 01 81
Charlotte Rohlin | charlotte.rohlin@topp100.org | Telefon: 070-231 96 80
Ulf Sundin | ulf.sundin@topp100.org | Telefon: 070-932 31 49
John Bergmar | john.bergmar@topp100.org | Telefon: 072-213 27 33
Hans Lorentzon | hans.lorentzon@topp100.org | Telefon: 070-515 21 93

Aktuellt just nu

Topp 100-golfen 2016

Den 14 september spelades årets Topp-100 golf på Vreta Kloster golfbana. Elva stycken fyra-manna lag intog golfbanan i strålande väder och med stor entusiasm. På bilden…

Läs mer
Kommande event

Inbjudan till Topp 100 Challenge

Vi tävlar i vår årliga mångkamp (lag där aktiva från LHC, LFC, LVC, LiBK m fl är lagledare). Tävlandet pågår måndag 23 April 17.00-19.00. Medtag…